Надаємо доставку зламаною техніки в сервісний центр і назад до Вас додому.

Оцініть всі переваги послуги:

1. Не потрібно самим нести важкий системний блок (ПК) або масивний моноблок, ін. пристрій.

Досить замовити ремонт онлайн або зателефонувати. Оператор дасть детальну інформацію, підкаже, як знизити ціну на ваше замовлення (акції), і оформить доставку. Відразу після цього, через 30-90 хвилин, до вас виїде кур'єр.

2. Економія вашого часу - працюємо Пн - Пт: 10:00 - 18:30.

Служба прийому заявок і кур'єрський відділ трудяться без вихідних. В будь-яку годину, коли б не трапилася несправність, ваша проблема буде почута і прийнята до вирішення!

3. Спеціальна упаковка для безпечного транспортування техніки.

Екранні блоки і рамки обшивки, корпусні деталі - найбільш уразливі елементи. Комп'ютерний пристрій наші фахівці обгортають в пухирчас-повітряну плівку, а потім упаковують його в картонну коробку. Таким чином, у техніки буде 2 рівня захисту - повітряний прошарок (від ударів і падінь) і зовнішня (для захисту від бруду і пилу).

4. Гарантія.

У нашому розпорядженні - власна кур'єрська служба. Ми впевнені в професійній грамотності та відповідальності, технічної компетентності кожного співробітника, оскільки маємо налагоджену систему підбору кадрів і контролю за перевезеннями електроніки.

Дізнатися вартість ремонту

Відгуки

Василь
Василь

Мабуть я відвідав сервіс не в найкращий день, так як була велика черга. Описав проблему як зміг, здав смартфон і пішов додому. Не чекав, що зроблять так швидко - подзвонили на наступний день і сказали, що можна забирати пристрій.

Кирило
Кирило

Уже носив свій смартфон в інший сервіс, де з ним нічого не змогли зробити. Знайомий порадив взяти і віднести телефон в цей центр, що я і зробив. Не пошкодував - прошили телефон за 1 годину.

Олена
Олена

Прямо в день звернення поміняли екран на телефоні, що приємно здивувало. Ніколи б не подумала, що це робиться так швидко і просто.

Руслан
Руслан

Не сумніваюся, що з технікою тут працюють фахівці з великим досвідом. Екран поміняли оперативно.

Аня
Аня

Ремонт зробили швидко, всі деталі для мого ноутбука вже були в наявності, що і зменшило термін ремонту. Привітний персонал, та й обслуговування в цілому, залишило тільки гарні враження від відвідування офісу.

Безкоштовна консультація
З вами зв'яжеться наш фахівець