Скільки коштує доставка?

Цінуємо ваш час, тому робимо безкоштовну доставку. Незалежно від виду техніки - зламався чи у вас мініатюрний гаджет або важкий широкоформатний моноблок - доставка залишиться безкоштовною. Не варто турбуватися про безпеку перевезення: ми все передбачили. Працюємо через власну кур'єрську службу. Чи можемо гарантувати, що наші співробітники дбайливо і відповідально поставляться до вашого замовлення. Пакуємо техніку перед транспортуванням по прийнятим стандартам. Обертаємо її в два-три шари спеціальної плівки (повітряно-пухирчастої) і пакуємо в коробку.

Діагностика платна?

Це приємний безкоштовний бонус. Всім клієнтам, які замовлять у нас ремонт техніки, даруємо діагностичне обслуговування. Використовуємо спеціально закуплене обладнання: бінокулярні мікроскопи MBC-10, плати-тестери PC-POST PCI-2 (для відстеження POST-кодів, які відправляє BIOS), осцилографи Rigol 1102E, апаратні комплекси для діагностики HDD; - мультиметри Mastech MS8040. Завдяки впровадженню в нашу щоденну роботу сучасних технологій здатні запропонувати вам кращі умови - максимальну швидкість, точність і безпеку.

Ціна ремонту по прайсу або може збільшитися?

Дотримуємося режим повної прозорості та відкритості по відношенню до клієнтів: співробітники кол-служби озвучать вам діапазон вартості. Через те, що різні поломки мають схожі симптоми, точна ціна стане відома тільки після діагностики. Менеджер обов'язково вам подзвонить і повідомить висновок інженера. І тільки після узгодження з вами ціни і складу робіт приступимо до ремонтних операцій.

Як швидко я отримаю відремонтовану техніку?

На термін відновлення впливає характер поломки. Так, якщо вона стосується софта (ПО, ОС), то майстер усуне збій в той же день, причому у вас вдома. Якщо ж це механічне пошкодження, то ремонт займе 1-2 дні (в сервісному центрі). Спеціальна експрес-послуга - ремонт за 1-2 години, в той же день. Найдовший «реабілітаційний період» має залита (втоплена) техніка. Спочатку потрібно повністю розібрати електронну модель і просушити деталі в природних температурних умовах 24 години (тобто без нагрівання). Діагностика виявляє рівень шкоди: наявність іржі і кількість пошкоджених елементів. Легкий іржавий наліт прибирають швидше, а сильний вимагає ретельної обробки у ультразвукової ванні. В кінці роботи - контрольне тестування, разом, відновлення залитої техніки займе 2-7 днів.

Чи є гарантія? Який гарантійний термін?

Даємо гарантію на ремонт і встановлені запчастини від 1 року до 3 років. Професійне обладнання та компетентність фахівців дають нам таку можливість. Досвід інженерів сервісного центру налічує більше 5 років. Вони підтверджують кваліфікацію та складають іспити на відповідність професії згідно з прийнятими нормативами і ГОСТам. Проходять навчання в авторизованих підрозділах компаній-виробників техніки, що підтверджують численні дипломи.

Які запчастини встановлюють в ході сервісного ремонту?

Тільки оригінальні - ті, які ми закуповуємо у офіційних постачальників, підтверджених виробниками (Sony, Samsung, Asus, Apple, Lenovo, HP і ін.). Налагоджено оптові поставки, завдяки чому ціна на підсумковий ремонт у нас нижче ніж середня по ринку. Зберігаємо запчастини на власному складі, тому впевнені, що їх якість не зміниться від моменту поставки до безпосередньої установки.

Який у вас графік роботи?

Заявки та консультації – Пн - Пт: 10:00 - 18:30. Оператори відповідають на ваші дзвінки в будні і свята, однаково точно і докладно - незалежно від часу доби. Інженери сервісної майстерні працюють також без вихідних (позмінно): штат і оснащеність обладнанням дозволяють нам вести безперервну роботу, щоб швидше і краще вирішувати ваші проблеми з комп'ютерною електронікою і гаджетами.

Дізнатися вартість ремонту

Відгуки

Василь
Василь

Мабуть я відвідав сервіс не в найкращий день, так як була велика черга. Описав проблему як зміг, здав смартфон і пішов додому. Не чекав, що зроблять так швидко - подзвонили на наступний день і сказали, що можна забирати пристрій.

Кирило
Кирило

Уже носив свій смартфон в інший сервіс, де з ним нічого не змогли зробити. Знайомий порадив взяти і віднести телефон в цей центр, що я і зробив. Не пошкодував - прошили телефон за 1 годину.

Олена
Олена

Прямо в день звернення поміняли екран на телефоні, що приємно здивувало. Ніколи б не подумала, що це робиться так швидко і просто.

Руслан
Руслан

Не сумніваюся, що з технікою тут працюють фахівці з великим досвідом. Екран поміняли оперативно.

Аня
Аня

Ремонт зробили швидко, всі деталі для мого ноутбука вже були в наявності, що і зменшило термін ремонту. Привітний персонал, та й обслуговування в цілому, залишило тільки гарні враження від відвідування офісу.

Безкоштовна консультація
З вами зв'яжеться наш фахівець